Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.
Konsultacje lekarskie w Oddziale Wawer

Konsultacje specjalistów w placówce przy ul. Mrówczej 198

Radiologica Białystok

Rezonans magnetyczny Białystok NFZ

Komunikat dotyczący naruszenia danych osobowych pacjentów Radiologica Sp. z o.o. Oddział w Choroszczy i Augustowie

Pragniemy Państwa poinformować, że w dniu 14.01.2021 r. zostało stwierdzone naruszenie Państwa danych osobowych, do którego doszło w drodze kradzieży sprzętu elektronicznego (laptop, pendrive oraz telefon komórkowy) jednego z pracowników naszej placówki. Sprzęty były zabezpieczone hasłem. Państwa dane zostały naruszone w następującym zakresie: imię, nazwisko, numer PESEL, adres zamieszkania, adres e-mail, numer telefonu. Do naruszenia doszło na skutek zamierzonego działania zewnętrznego osoby, która ukradła sprzęt elektroniczny.

WIĘCEJ
Nowe wejście do pracowni Radiologica Augustów

Drodzy Pacjenci, informujemy, że od 26.10.2020r. wejście do naszej pracowni w Augustowie będzie tylko od strony cmentarza, budynek od strony lądowiska-piwnicą.

WIĘCEJ
Zmiany w związku z koronawirusem

Szanowni Pacjenci! W związku z epidemią na terenie naszych placówek obowiązują specjalne zasady, do których, w trosce o nasze wspólne bezpieczeństwo, prosimy się stosować: - do przychodni wchodzą jedynie pacjenci bądź osoby odbierające/dostarczające dokumentację medyczną - przed wejściem prosimy o zdezynfekowanie rąk, założenie maseczki oraz rękawiczek - do rejestracji prosimy podchodzić pojedynczo - na badanie prosimy zgłaszać się nie wcześniej niż 10 minut przed wyznaczonym terminem Miło nam poinfomować, że pracujemy już w standardowych godzinach, tj. od poniedziałku do piątku od 8.00 do 20.00 (pracownia Wilanów od 8.00 do 19.00) O dyżury sobotnie prosimy pytać pracowników naszej infolinii. Z życzeniami zdrowia, Zespół Radiologica