Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Radiologica to zespół lekarzy i techników elektroradiologii, zajmujących się od lat badaniami radiologicznymi. Zatrudnieni u nas lekarze to specjaliści z zakresu radiologii i diagnostyki obrazowej, z wieloletnim doświadczeniem zawodowym, sięgających początków wykonywania badań metodą tomografii komputerowej i rezonansu magnetycznego w Polsce czyli przełomu lat 80 i 90 XX wieku. Zdobyta przez lata wiedza i umiejętności praktyczne naszych pracowników pozwalają nam lepiej zadbać o pacjentów, wyjść na przeciw ich oczekiwaniom i potrzebom.

Współpracujemy z lekarzami specjalizującymi się w różnych obszarach diagnostyki obrazowej by zapewnić naszym pacjentom dostęp do szerokiego spektrum badań obejmujących większość działów radiologii. Nasi specjaliści udzielają również konsultacji dotyczących wykonanych badań, jak również istnieje możliwość uzyskania opisu badania z innego ośrodka.

Wysoki standard wykonywanych u nas usług medycznych potwierdzony jest przez certyfikat ISO 9001 – Pracownia Rezonansu Magnetycznego Radiologica Wilanów i wybór Pracowni Rezonansu Magnetycznego Radiologica Wola jako ośrodka referencyjnego przez firmę Siemens Healthcare, jednego ze światowych liderów w produkcji aparatury medycznej.

Nadzór specjalistyczny i wsparcie organizacyjne zapewniają:
- dr n. med. Jarosław Ryterski - Kierownik NZOZ Radiologica
- dr Andrzej Pytlewski - współtwórca sieci pracowni diagnostycznych Radiologica

Opieka merytoryczna i konsultacje specjalistyczne:
- prof. dr hab. n. med. Romana Bogusławska-Walecka
- prof. dr hab. n. med. Barbara Bobek-Billewicz