Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Radiologica to zespół lekarzy i techników elektroradiologii, zajmujących się od lat badaniami radiologicznymi. Zatrudnieni u nas lekarze to specjaliści z zakresu radiologii i diagnostyki obrazowej, z wieloletnim doświadczeniem zawodowym, sięgających początków wykonywania badań metodą tomografii komputerowej i rezonansu magnetycznego w Polsce czyli przełomu lat 80 i 90 XX wieku. Zdobyta przez lata wiedza i umiejętności praktyczne naszych pracowników pozwalają nam lepiej zadbać o pacjentów, wyjść na przeciw ich oczekiwaniom i potrzebom.

Współpracujemy z lekarzami specjalizującymi się w różnych obszarach diagnostyki obrazowej, by zapewnić naszym pacjentom dostęp do szerokiego spektrum badań obejmujących większość działów radiologii. 

Wysoki standard wykonywanych u nas usług medycznych potwierdzony jest przez certyfikat ISO 9001 – Pracownia Rezonansu Magnetycznego Radiologica Wilanów i wybór Pracowni Rezonansu Magnetycznego Radiologica Wola jako ośrodka referencyjnego przez firmę Siemens Healthcare, jednego ze światowych liderów w produkcji aparatury medycznej.

Nadzór specjalistyczny i wsparcie organizacyjne zapewniają:
- dr n. med. Jarosław Ryterski - Kierownik NZOZ Radiologica
- dr Andrzej Pytlewski - współtwórca sieci pracowni diagnostycznych Radiologica

Opieka merytoryczna i konsultacje specjalistyczne:
- prof. dr hab. n. med. Romana Bogusławska-Walecka
- prof. dr hab. n. med. Barbara Bobek-Billewicz